Минуло 6 років з моменту відкриття на базі міського центру соцдопомоги клубу «Жіночий простір», роботу якого розпочала й продовжує виконувати завідувач відділення денного догляду дітей з особливими потребами Котюн Ольга  Миколаївна. Шість років тому перша жінка отримала кваліфіковану психологічну допомогу у клубі. А далі індивідуальні консультації переросли в групову роботу людей, бажаючих змінити на краще своє життя. Робота клубу побудована таким чином, що кожен може знайти для себе прийнятну форму відвідування тих чи інших зустрічей (тренінгові заняття, арт-терапевтичні, творчі, індивідуальні консультації ), провести час в доброзичливій та комфортній атмосфері.

«Жіночий простір» –  це зона безпечного спілкування, взаємодопомоги та взаємопідтримки. Можливість особистісного розвитку та відкриття в собі творчого потенціалу. Адже творчі заняття є продовженням психологічної роботи, і це закономірно, бо вченими доведено, що всі види творчості допомагають людям пережити не лише кризові моменти свого життя, а й самозцілюватися.

Ось і зустріч учасниць клубу приурочена черговій річниці його діяльності була особливою. Вона відбулася у проектному центрі «Відповідальність. Активність. Молодість» на базі ЗОШ №3. Учасниці навчалися робити прикраси з войлоку. Цікавий і доволі непростий процес створення власними руками чогось надзвичайного, особливого та прекрасного викликає цілий спектр позитивних емоцій та розвиває креативність. Задоволення й захват від цього неймовірні. Музою та творчою наставницею проведення такого майстер-класу стала місцева талановита майстриня Тетяна Волошина, роботи якої розлетілися по різним куточкам України.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).