Золотоноша – одне з небагатьох міст України, де проводиться вибірковий моніторинг виконання Україною положень Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 (лідерство жінок у миротворчій діяльності та запобігання конфліктам)  і відповідного Національного плану дій.

Сьогодні мешканці м.Золотоноша, як і всі громадяни України, прагнуть миру. З перших днів військових подій на сході країни жінки Золотоніщини включились у волонтерську діяльність. Резолюції Ради Безпеки ООН 1325, що закликає до миротворчості, стала для жінок очікуваним документом, який ще більше зміцнив віру в необхідність участі в прийнятті рішень та підсилив відповідальність за власні дії.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту – Людмила Вареник  була запрошена на Міжнародний навчальний семінар до м.Києва. Семінар був організований за сприяння Глобальної мережі жінок-миротворок (GNWP), ВГО ,,Центр ,,Розвиток демократії” та за підтримки Агенції розвитку Австрії та Агенції ООН-жінки в Україні.

На семінарі розглядались питання:

  • щодо формування цінностей забезпечення гендерної рівності на всіх рівнях влади, в тому числі на місцях;
  • посилення ролі жінок у підтримці миру та безпеки;
  • активізація громадських ініціатив.

  В ході роботи семінару Л.Вареник було відзначено за впровадження вибіркового моніторингу виконання положень Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 і відповідного Національного плану дій у м. Золотоноша. Національною радою жінок України вона нагороджена орденом ,,Жінка. Мир. Безпека”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).