Головний в’їзд до Золотоноші з боку Черкас давно потребував догляду. Аварійні дерева і захаращене асфальтове покриття – просилися до беручких рук працівників благоустрою. На перешкоді стояла бюрократія. Ніяк не могли знайти офіційного «доглядача» території.

–  Ми, як господарі міста, не можемо собі дозволити, щоб головний в’їзд до нашого міста справляв не дуже приємне враження. Погодивши всі бюрократичні справи працівники служби благоустрою взялися до роботи. Перш за все обрізали дерева, тепер ремонтують відбійник і фактично розширили дорожне покриття подекуди майже на два метри, – розповів про приємні зміни на Згарському спуску заступник міського голови Олександр Флоренко. Всі роботи виконують за кошти з міського бюджету.

Також у місті триває вже традиційне в цей період озеленення. Проводяться роботи на центральній алеї міста. Цьогоріч оновили квіткову інсталяцію – букет –  патріотичними елементами. Сюрпризи очікують на містян у зоні фонтанів – модернізовані металеві декоративні дерева з термочашами наповнені петуніями. Скромніші залізні конструкції, які передували цьогорічним – прикрашатимуть тепер сільські локації.

Ще одна новинка – повністю змінена концепція квіткового дизайну поблизу «Еко-маркету». Працівниці служби благоустрою вже працюють над іншим візерунком. Запевняють, новий орнамент обов’язково припаде до душі золотонісцям.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).