Довготривалий екологічний марафон “Зелена хвиля” – проект Аграрної партії, що започатковано у Черкаській області з березня. За словами Наталії Джури, керівника апарату Черкаської обласної партійної організації “Аграрна партія”, організатори ставлять за мету створити затишок та порядок у населених пунктах області.

Продовж року плануємо організовувати суботники, прибирати вулиці, сквери, набережні, висаджувати квіти та дерева. Нещодавно за ініціативою організації упорядковано могилу воїнів-визволителів, що на цвинтарі по вул. Монастирській, сьогодні ж небайдужі містяни долучилися до прибирання вулиці Шевченка, – додає Наталя Григорівна.

Лимар Станіслав – голова золотоніського партійного осередку “Аграрна партія”, зазначив, що у Золотоноші керівники підприємств та організацій швидко відгукнулися та взяли участь у “Зеленій хвилі”. Я хочу висловити слова подяки  місцевій владі, керівникам підприємств “Еконія”, “Златодар”, Золотоніського ліцею, Амбулаторії сімейної медицини № 1, Пожежної частина, Машинобудівного заводу, – зазначає керівник золотоніських аграріїв.

Працювали містяни на головній вулиці міста з дев’ятої ранку до першої години. Знаряддями праці усіх забезпечила Аграрна партія. Керівники Золотоніського осередку партії зауважують, що такі маштабні екологічні акції відбуватимуться у місті частіше.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).