Окрім неї оновився провулок Суворова та на завершальній стадії будівництво дитячого майданчика з елементами інклюзивності. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Важлива транспортна артерія у Золотоноші, що простягнулася від вулиці Черкаська паралельно центральній магістралі Шевченка, виконує неабияку роль у розвантажувальному трафіку міста. На ній розташований пам’ятник українському пророку Тарасові Шевченку, знаходиться Центр надання адміністративних послуг та Будинок дитячої і юнацької творчості. Нею можна дістатися до парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, відділення «Укрпошти», районного Будинку культури, Золотоніського райвійськкомату, дитячого садочка «Ялинка», фізкультурно-оздоровчого комплексу «Колос». Обравши маршрут саме нею, водії безпечно та безпроблемно оминають запруджений автомобілями і світлофорами центр міста.

 

Кілька років тому покриття частини вулиці Незалежності капітально відремонтували. Минулого року підрядна організація управління ЖКГ заасфальтувала ділянку від перехрестя з вул. Новоселівська до Іподромної. Цьогоріч владці Золотоноші вирішили довести до логічного завершення асфальтування цієї артерії. Таким чином змінивши вигляд вулиці до 30-річчя Незалежності держави.

За роботу взялися дорожники приватного товариства «Золотоношарембуд» під керівництвом Володимира Клімова. Вони виставили бордюри і 12 серпня розпочали асфальтування, зобов’язавшись завершити його за 2 дні.

Інша підрядна організація розпочала підготовку до будівництва дороги з твердим покриттям на провулку Суворова, що увійшов до переліку рекордного асфальтування золотоніських вулиць за програмою «Золотоноша власними руками». Нагадаємо, розпорядником коштів є служба автомобільних доріг Черкаської ОДА. Спеціалісти прорили корито відповідно до затвердженої проєктно-кошторисної документації, проклали піщано-щебеневу подушку.

На завершальній стадії роботи комунальників з облаштування дитячого майданчика з елементами інклюзії. Територія локації уже повністю готова згідно з тими зобов’язаннями, які взяли на себе золотоніські комунальники. Наразі йде засипання верхнього шару майданчика гранвідсівом, де попередньо утрамбовано кілька шарів щебеню різної фракції.

Енергетики ТОВ «380 В» виконують роботи з освітлення майбутнього дитячого майданчика. Задля цього вони попередньо підготували траверси, на яких закріплять світильники. Конструкції розраховані для достатнього освітлення локації.

Варто зазначити, що усім роботам передувало підведення підземних комунікацій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).