20 червня відбулося чргове засідання Виконавчого комітету Золотоніської міської ради. На розгляд присутніх було винесено чотири питання: звіт про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, внесення змін до міського бюджету та різне.

За словами  головного спеціаліста управління ЖКГ Альони Середи по питанню підсумків роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років підприємством ПрАТ “Золотоношарембуд” проведено ямковий ремонт вул. Шевченка, Благовіщенська, Черкаська, Баха, Обухова, Заводська.  У кнці 2017 року проведено інвентаризацію вуличного освітлення. Станом на 1 січня встановлено 1983 світлоточки. За звітний період на мережі централізованого водопостачання ліквідовано 43 пориви.  У житловому фонді міста діє 12 житлово-будівельних кооперативів, 11 багатоповерхових житлових будинків зареєстровано 17 ОСББ. виготовлено та пройшло експертизу 37 проектів на капітальний ремонт дорожнього покриття та 7 дворових заїздів.

За повідомленням начальника відділу освіти Ольги Строкань, у Золотоноші проживає близко 2500 дошкільного віку від 0 до 7 років, усіх бажаючих приймають у дитячі садочки. учнівський контингент у наступному році складатиме 2800 учнів, у позашкільних закладах виховуватимуться близько двох тисяч школярів. Безкоштовно харчуюються у загальноосвітніх закладах учні 1-4 класів, категорійні діти. Усі заклади міської освіти – комп’ютаризовані. Матеріально-технічна база навчальних установ – задовільна, за літній період база суттєво оновиться.

Внесення змін до мюського бюджеті розроблений у зв’язку із необхідністю внесення змін в частині перерозподілу видатків в межах річних призначень, трансертів з державного та обласного бюджетів відповідно до клопотань головних розпорядників. Учі члени виконкому підтримали запропоновані рішення одноголосно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).