28 листопада за ініціативи міської ради відбулося засідання із головами ОСББ. У ході розмови було обговорено проблемні питання сьогодення і співпрацю міської ради зі співвласниками багатоповерхівок.

Міська рада запропонувала приєднатися до програми співфінансування/компенсації частини вартості генераторів ОСББ та управляючим компаніям багатоповерхових будинків. Згідно неї балансоутримувачі багатоповерхівок можуть розраховувати на часткову компенсацію при придбанні дизель чи бензин-генератора.

Ця компенсуюча допомога як відповідь на виклики, які ставить перед владою проходження опалювального сезону в умовах війни, та регулярні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.

«Ми готові йти на допомогу нашим людям, які мешкають в таких будинках. Збираємо заявки від мешканців та потім звертаємось з ними до депутатів», – зазначив Олександр Флоренко.

Завданнями для голів стало наступне:

– проінформувати мешканців багатоповерхівок щодо даної Програми;

– провести опитування мешканців чи потрібна така допомога;

– до 1 грудня повідомити про погодження/непогодження брати участь у Програмі.

За роз’ясненням щодо участі в Програмі представники ОСББ та управляючих компаній можуть звернутися до Артема Харіна, начальника управління ЖКГ.

Також під час засідання голови ОСББ Золотоніської громади отримали відповіді на запитання від представників міської влади.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).