Сьогодні відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто справи порушників Правил благоустрою.

З приходом весни мешканці міста активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Втім, не потрібно забувати про те, що такий спосіб позбавлення сміття не лише небезпечний для здоров’я та екології, але і тягне за собою адміністративну відповідальність. За період з 6 по 10 березня сектором інспекції з благоустрою УЖКГ було складено 4 протоколи про порушення правил благоустрою, зокрема, що стосувались спалювання відходів рослинного походження (відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Тож, вкотре звертаємось до жителів міста та громади із проханням позбуватися сміття законно, не завдаючи шкоди довкіллю. Ліпше відправити листя чи гілля до сміттєвого баку.

За цей же проміжок часу інспектори сектору інспекції з паркування склали 20 повідомлень про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів. Також було складено протокол про адміністративне правопорушення – торгівля у невстановлених місцях (ст. 152 КУпАП).

У результаті засідання адміністративна комісія прийняла відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).