21 квітня відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Золотоніської міської ради з питань порушення Правил благоустрою громади.

Підставою для розгляду адміністративною комісією справ є протоколи про адміністративне правопорушення, складені працівниками сектору інспекції з благоустрою УЖКГ за період з 17 по 21 квітня, відповідні до статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Під час засідання адмінкомісія розглянула 4 протоколи, які стосувалися порушення правил благоустрою, а саме: про спалювання відходів рослинного походження та  складування сміття у невідведених місцях.

У результаті засідання, вивчивши матеріали справ, адміністративна комісія прийняла відповідні рішення. При вирішенні питання про накладання адміністративного стягнення, комісія враховувала норми чинного законодавства про адміністративні правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).