Міський територіальний центр надання соціальної допомоги від сьогодні розпочав запровадження експериментального проекту під назвою “Школа радості”. Така ініціатива стане одним з кроків до відкриття повноцінного золотоніського Університету третього віку – безкоштовного навчального закладу для людей пенсійного віку.

Ідея створення подібної новації – забезпечити дозвілля старших жителів міста, які залишилися поза зоною уваги. Це – ефективний засіб профілактики депресій. Крім того, участь в навчальному процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект. Проект насамперед спонукатиме пенсіонерів з користю проводити вільний час, отримати нові знання і можливість ділитися своїми, розширяти коло спілкування та інтересів. Крім того, мова йде переорієнтування людей від зневіри й самотності до взаємодопомоги, самопізнання та самореалізації. Головний девіз – вчитися ніколи не пізно, а з виходом на пенсію все тільки починається!

Відкриття планується на вересень, а навчатимуться слухачі на декількох факультетах. Один з низ буде присвячений здоровому способу життя. Його попередній запуск здійснила сьогодні місцевий підприємець Тетяна Говоркова, зголосившись допомогти Центру соцдопомоги і своїм поважним землякам. Сьогодні вона презентувала для першої групи з 15 осіб серію семінарських занять “Школа радості”. Основні її складові – психологічна підтримка, мотивація людей до здорового способу життя та саморозвитку.

В подальшому цей предмет і стане частиною навчальної програми факультету. Набір груп нині триває. Після тестового режиму роботи, подібні зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).