Працівники приватного товариства «Золотоношарембуд» завершили асфальтування вулиці Запорізька у Золотоноші. За словами директора Володимира Клімова, капітально відремонтовано 497 метрів дорожнього покриття разом із заїздами. Роботу не припиняли навіть у святковий день – 14 жовтня, щоб якнайшвидше впоратися із запланованим та скористатися погожою дниною. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Цього ж дня по обіді «рембудівці» перегнали техніку на вулицю Дібрівська. Тут обсяг робіт значно менший, тож планують впоратися до вечора. У попередньо вирите корито, як звуть прориту грейдером канаву, вже завезли пісок. Поверх засипали щебенем. Наразі його утрамбовує каток. Потім орієнтовно 30 метрів покриття застелять свіжим асфальтом. І вже 17 жовтня заїзд на вулицю Дібрівська з боку 23 Вересня стане невпізнанним. Місцева дітвора почне випробовувати якість новенької дороги, ганяючи на скейтах, самокатах і роликових ковзанах.

– У понеділок нам доведеться ще раз повернутися на Запорізьку, – коментує Клімов. – Ми повинні провести завершальні ручні роботи: підсипати краї дороги землею, облагородити обочину. Місцеві жителі не поспішають братися за граблі та лопати. А нам шкода своєї роботи. Непідсипану дорогу за рік-два автомобілісти обламають, і вона почне руйнуватися. Нам же почнуть закидати в неякісному будівництві. Тому все звикли доводити до логічного завершення.

.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).