27 березня у Золотоноші відбулася акція проти поширення наркотиків. Члени молодіжної ради на попередній зустрічі з депутатами обговорили важливу проблему міста – купа написів на різних будівлях, що пропагують придбання наркотиків. Вирішили промоніторити максимум локацій та зафарбувати виявлені написи.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Волонтери ММГО «Центр розвитку молоді» протягом останніх двох тижнів березня активно шукали ці написи та фіксували їх. Разом з представниками влади, муніципальної інспекції та поліції вони пройшлися містом та замалювали зловісні телеграм-боти.

Такі написи були як на парканах приватних будівель, так і на самих будинках. Також молодь інформувала власників будинків про наявність написів, щоб вони власноруч їх прибирали, якщо не хотіли, щоб їх замальовували фарбою. Особливо багато скупчень написів було в районі гімназії, на вулиці Героїв Маріуполя, Недільного базару на Благовіщенській, в районі залізничного вокзалу, хлібокомбінату та на центральній вулиці Шевченка.

Вражає, що власники домоволодінь не звертають уваги та нехтують написами на майні, що їм належить. А можливо не усвідомлюють те, яку шкоду вони несуть.

Тому застерігаємо! Якщо ви помітите, що на стіні вашого будинку чи забору з’явилися незрозумілі знаки, зробіть добру справу – замалюйте їх або повідомте муніципальну службу.

Давайте будемо піклуватися про естетичний вигляд будівель, зупинок громадського транспорту, електроопор і запобігати поширенню наркотичних засобів у нашому місті.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).