Шановні мешканці Золотоніської, Новодмитрівської, Піщанської та Вознесенської громад! Якщо не брати до уваги дійсно аномальної спеки, то може скластись враження, що це літо проходить як зазвичай. Але ця думка оманлива, ми дійсно на порозі чергового спалаху Ковід-19.

Як ми будемо до нього готові, залежить від багатьох факторів: від державної політики, від дій місцевого самоврядування, від готовності лікувальних закладів, а також від кожного з нас. Саме від пересічного громадянина України залежить дві важливі речі, які вбережуть нас від епідемії:

1) Дотримання карантинних обмежень.

2) Формування колективного імунітету, шляхом вакцинації.

На сьогодні в Україні зроблено близько 2,5 мільйонів щеплень першою дозою і 1,3 мільйони отримали 2 дози. Звичайно, цифра немала і це величезний об’єм здійсненої роботи. Але цього мало, для формування колективного імунітету. Ми маємо нарощувати темпи. А тому, колектив Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, закликає Вас усіх свідомо поставитись до вакцинації від Covid-19.

Сьогодні в нашому центрі наявні у достатній кількості вакцини:

  • Pfizer/Comirnaty та
  • CoronaVac (останню ми рекомендуємо пацієнтам віком 60 років і старше);

Щоб отримати щеплення, достатньо прийти в центр вакцинації, що знаходиться на території лікарні на базі Амбулаторії №4 (колишній районний центр ПМСД, контактні дані на фото). Сертифікат вакцинації можна буде отримати згодом, після 2-ї дози у свого сімейного лікаря.

Одразу відповім на два найбільш поширених питання, що найчастіше лунають від пацієнтів:

1) ЧИ ДАЄ ВАКЦИНА 100% ЗАХИСТ ВІД КОРОНАВІРУСУ?

Жодна вакцина не дає такого захисту. Основною метою вакцинації є попередження УСКЛАДНЕНЬ, ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ та ГОСПІТАЛІЗАЦІЙ. Саме тому ми вакцинуємо.

Усі вакцини, зареєстровані в Україні досліджені, ефективні і безпечні!!!

2) ЧИ МОЖНА ВАКЦИНУВАТИСЬ З ХРОНІЧНИМИ ХВОРОБАМИ?

Не лише можна, а й потрібно, в першу чергу! А з хронічними захворюваннями надзвичайно НЕ бажано хворіти на коронавірус. Надзвичайно високий ризик ускладнень і тяжкого перебігу.

Ми працюємо понаднормово. Як лікарі та медсестри, що залучені на щепленнях, так і ті, хто їх підміняють на прийомах. Але ми готові працювати більше. Двері нашого центру вакцинації відчинені і ми чекаємо сьогодні, в суботу з 8:00 до 13:00 усіх охочих! Подальші години роботи будемо повідомляти додатково.

Вакцинуйтесь, заохочуйте щеплення серед Ваших родичів та друзів!

Щиро Ваші,
колектив Золотоніського міського центру ПМСД,
заступник директора Олександр Прокопчук

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).