Старожили Золотоніщини стверджують, що спостерігаючи, хто народжується частіше, люди завжди знали, яких часів чекати, пише Золотоноша.City. 

– Коли народжується багато хлопчиків, це до війни, – каже 87-річна пенсіонерка Євдокія Донченко із Золотоноші. – Якщо переважають дівчатка – до спокою і миру. І це правда. Дуже багато хлопчиків родилося перед Другою світовою війною. Тоді старі люди казали – буде війна. Зараз так само, більше хлопців родилося – і в країні війна.

У березні 2022 року Золотоніський державний відділ реєстрації цивільного стану зареєстрував 23 народження: 14 дівчаток – Кіра (2), Анна (2), Дарина, Єва (2), Аліна, Влада, Есма, Аліса, Марія, Даяна, Соломія і 9 хлопчиків – Захар, Микола (2), Сергій, Владислав, Данило, Богдан, Олексій, Станіслав.

Сім малюків є первістками у своїх родинах, вісім – другими, шість – третіми, а Владислав і Анна – четверті діти.

Протягом першого весняного місяця під вінець стало 59 пар. У 22 пар – кожен з наречених брав шлюб вперше, у двадцяти – один з молодят став на весільний рушник вдруге, і в сімнадцяти пар обоє молодят вже мають досвід подружнього життя.

У березні зареєстровано 1 розлучення за згодою сторін та 6 – за рішенням суду.

104 людини на Золотоніщині відійшли у потойбіччя: 52 чоловіки та 52 жінки. Вік найстарших з померлих – 98 років серед жінок і 95 серед чоловіків, наймолодших – 33 і 22 відповідно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).