До Дня матері, який відзначали 14 травня, у населених пунктах Золотоніської громади відбулись святкові концерти.

Цьогоріч атмосфера свята Дня матері була дуже щемливою, адже кожне материнське серце переповнене болем, страхом, вірою та молитвою за найдорожче – життя своїх дітей.

12 травня зі сцени Благодатнівського Будинку культури для всіх матерів звучали вітання у творчих номерах учнів, викладачів та дитячих колективів. Особливий захват та дивування у глядачів викликали гімнастичні номери на повітряному кільці у виконанні талановитих дівчат. Також під час концерту колектив міського Будинку культури традиційно привітав присутніх у залі легендарними піснями.

Натомість 14 травня у приміщенні Коробівської бібліотеки у просторі сімейного затишку відбувся тематичний захід присвячений Дню матері. Протягом святкового дійства діти читали вірші та висловлювали щирі привітання і побажання тим, хто дає життя кожній людині – матерям. Завідуюча бібліотеки Валентина Гукова та бібліотекар Ірина Горєлова приготували різноманітні символічні конкурси та забави, у яких активну участь взяли сім’ї  Молодик, Сало, Кроха і Максьома.

Аматорські  колективи  Крупського, Деньгівського та Кропивнянського  сільських  Будинків культури організували своєрідне тріо благодійних виступів приурочених до Дня матері, з якими вони гастролювали в кожному із трьох сіл. 13 травня відлунав концерт у Кропивні, 20 травня вітали матерів у Деньгах, і 27 травня – заключний етап у Крупському. Три суботи поспіль стали щедрими на материнську любов, тепло людських сердець й щире прагнення кожного допомогти українським збройним силам у боротьбі з ненависним ворогом. На культурному фронті в ході проведення благодійних виступів вдалося зібрати чималу суму у розмірі 52 550 гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Приємно вкотре переконуватися в тому, що український народ сильний, витривалий, колоритний, щирий та вкрай талановитий. Хоч немало випало нещастя  на нього, він жив, живе і продовжуватиме своє існування, Адже тільки такі люди, які мають український дух, дійсно міцні душею!

Разом до Перемоги!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).