Шановні ветерани, дорогі золотонісьці! Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги! 73 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Переможний травень уособлює героїзм, силу духу, але й вічну скорботу за мільйонами приречених доль.

 День пам’яті та примирення пов’язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими, хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.  Дорогі ветерани, щиро бажаю Вам здоров’я та довгих років життя під мирним українським небом.

З повагою міський голова – Віталій Войцехівський

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).