Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Золотоніського міськвиконкому, інформує видання Золотоноша.City.

– Рішення про відновлення очної форми навчання у школах Золотоніської громади з 21 лютого було ухвалене комісійно, − каже начальник відділу з надзвичайних ситуацій Олексій Луща. – Підстав відміняти чи переносити дату немає.

Як відомо, на попередньому зібранні комісії, що відбулося 28 січня, було рекомендовано міському відділу освіти в період з 31 січня до 13 лютого перевести заклади освіти на дистанційну форму навчання. Адже, за інформацією Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», у період з 3 по 10 лютого на території Золотоніської громади фіксувався ріст захворюваності серед дітей дошкільного та шкільного віку, зокрема на коронавірусну інфекцію та ГРВІ.

Однак, зважаючи на значний рівень захворюваності на ГРВІ та COVID-19 серед педагогічних працівників та вихованців навчальних закладів, дистанційну форму навчання у закладах громади продовжили до 20 лютого.

Наразі учні золотоніських шкіл повертаються у свої класи. Однак статистика захворюваності на коронавірус ще невтішна, тому дорослим слід перейматися не лише станом власного здоров’я, а й дітей. Дотримуватися карантинних обмежень та виконувати елементарні санітарно-гігієнічні норми.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).