З 13 квітня умови отримання інсуліну для людей з цукровим діабетом, мешканців Золотоніської громади, не змінюються, але змінюється локація його отримання. Видавати інсулін віднині будуть спеціалісти аптеки «Фармація», що знаходиться за адресою: місто Золотоноша, вулиця Шевченка, 52 (колишня Центральна аптека №30). Пише Золотоноша. Сіті.

Відповідно до медичної програми, пацієнти, котрі хворіють на цукровий діабет, мають право на отримання безкоштовного для них інсуліну. За словами заступниці Золотоніського міського голови з гуманітарних питань Мар’яни Ніщенко, для цього з міського та обласного бюджетів виділяють кошти.

Зазнали змін умови отримання та перелік ліків, що необхідні для лікування рідкісних хвороб, які закуповують для хворих за кошти місцевого бюджету. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів №333. Про це нововведення повідомив в. о. директора КНП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Прокопчук.

− Для людей з рідкісними захворюваннями безкоштовно виписують ліки, що входять до національного переліку, − сказав Олександр Сергійович. – Доведені їхня ефективність і безпека та дозволено їхнє використання. Перелік дещо обмежений. Він вказаний у додатку до вищезгаданої постанови. Усі сімейні лікарі поінформовані, виданий наказ по медичному закладу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).