26 лютого – 1 березня у Черкаському міському Палаці спорту “Будівельник” відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетів та молодших. 124 учасники з 14 областей України змагалися за омріяну перемогу, а серед них – юні таланти із Золотоніської громади.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Віктор Брикун, Оксана Сальнікова (Кропивна) та Валерія Буга (Благодатне) гідно представили Черкаську область на цих змаганнях, змагаючись пліч-о-пліч з вихованцями КДЮСШ №2 Черкаської міської ради та Христинівської ДЮСШ. Золотоніські лучники виступали у складі команди «Черкаська-1». Результати команди Черкаської області свідчать про майстерність золотоніських лучників та неабияку волю до перемоги.

МОЛОДШІ КАДЕТИ:

Команда серед чоловіків до 15 років (юнаки) вправа М-3х2 18м.: ІІІ місце – Віктор Брикун,

Особисті виступи: IV місце – Віктор Брикун

Команда серед жінок до 15 років (дівчат) вправа М-3х2 18м.: ІІІ місце – Оксана Сальнікова, Валерія Буга.

Тренери юних лучників – Геннадій та Роман Хвилі пишаються результатами своїх вихованців.

– Незважаючи на юний вік, вони з азартом та завзяттям боролися за перемогу. Валерія вразила всіх точним попаданням в 10-у, давши гідний бій київській команді. Звичайно, хвилювання перед такою кількістю учасників було, але наші діти впоралися. Витримали і показали чудові результати, – розповів Геннадій Васильович.

Президент Федерації стрільби з лука Черкаської області Ігор Волошин особисто вітав та нагороджував спортсменів, відзначивши їхню майстерність та стійкість.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).