Минулого дня Золотоніська територіальна громада зустрічала поважних гостей з Бердичева.  Із відповідним візитом до Золотоноші завітав міський голова Бердичева Сергій Орлюк разом із депутатами міської ради Артуром Іваненком, Юрієм Ніколаєнком та Василем Толочком.

Нагадаємо, що саме Бердичівська та Золотоніська громада є містами-побратимами польського міста Явор. Ще попередньої зустрічі на Житомирщині посадовці міст висловили сподівання, що їхні дружні відносини матимуть за результат підписання Меморандуму про дружбу та співпрацю.

Фото з архіву – 07.06.2022 р.

Символічно, у День єднання, міський голова Бердичева Сергій Орлюк та секретар міської ради Золотоноші Наталія Сьомак, підписали угоду, яка свідчить про співпрацю між громадами на засадах партнерства.

«Якщо наші спільні друзі там, за кордоном, то ми зобов’язані дружити тут, в Україні. У такий нелегкий період війни головне єднатися, знайомитися та шукати різні канали, де ми можемо чимось допомогти один одному – культура, промисловість, спорт тощо», – підкреслює Сергій Орлюк.

Під час гостини представники Бердичівської делегації разом із посадовцями міської ради взяли участь у відзначенні Дня єднання України, долучилися до патріотичного флешмобу – розгорнули 30-метровий прапор України на центральній площі міста, та мали змогу насолодитися сучасними українськими піснями солістів Золотоніського міського будинку культури. На заході єднання також розливалися мелодії та композиції аматорського духового оркестру Бердичівського Палацу культури ім. О.А. Шабельника.

У ході візиту, опісля концертної програми, заступник міського голови Олександр Флоренко ознайомив гостей із містом. Зокрема, відвідали приміщення Золотоніського басейну, інклюзивний дитячий майданчик, промислове підприємство та табір Maximum, де для них була заздалегідь підготовлена екстрим-програма.

«Сподіваємося на подальше дружнє спілкування та постійний обмін досвідом чи порадами у різних сферах життя. Хочеться ще раз подякувати за вже надану допомогу та постійне підставлене плече. Маємо надію, що такі візити та заходи будуть у нашому місті частішими, адже, дійсно, у період війни потрібно єднатися заради спільної мети», – висловлює свою подяку Наталія Сьомак.

Сьогодні, 17 лютого, відбулася зустріч представників Бердичівської міської ради із народним депутатом України Віталієм Войцехівським, під час якої присутні обговорили робочі питання та ознайомилися із законотворчою діяльністю народного обранця.

Словом, візит був насичений та сповнений духом єднання і Перемоги України!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).