Продовжуються традиційні зустрічі влади із жителями нашої громади. Сьогодні жителів сіл Крупського, Деньгів та Хвильово-Сорочина відвідали народний депутат України Віталій Войцехівський, перший заступник міського голови Олег Масло, заступник міського голови Олександр Флоренко та начальник відділу зв’язків із громадою Лариса Головань.

Як відомо, в такий складний час у суспільства виникає багато запитань, які хвилюють людей. Однак, не всі мають змогу приїхати до міської ради, щоб отримати відповідь на них особисто. Тому народний обранець та його команда практикує зустрічі з громадою, де жителі мають змогу отримати зворотній зв’язок із посадовцями.

Сьогодні піднімали ряд питань, які є найбільш актуальними для мешканців згаданих сіл. Обговорювались наявність медицини у населеному пункті, можливість забезпечення місцевих бійців теплим одягом та необхідним обладнанням. Як зазначив Віталій Войцехівський, за нагальної потреби є можливість звернутися до Золотоніського центру надання соціальних послуг. Там надають соціальне таксі для поїздки у лікарні до Золотоноші, або до Черкас. Також, за необхідності, люди можуть скористатися послугами медичної сестри. У разі ж, якщо немає можливості відвідати лікаря в місті, можна звернутися до сімейних лікарів, отримати послуги портативного кардіографа та здати прості необхідні аналізи безпосередньо у своєму населеному пункті. Окрім цього, жителям, котрі мають потребу у дитячому харчуванні та підгузках, товари будуть надані безкоштовно.

Народний депутат зауважив, що сьогодні найбільш головне завдання – підтримка один одного та взаємодопомога. Як зазначив Олег Масло, наразі основна ціль – допомога воїнам. Тому перший заступник міського голови звернувся до жителів села з закликом – у разі необхідності звертатись до нього особисто.

Також важливе питання – допомога вимушено переміщеним особам, адже це люди, які втратили свої домівки. Міська рада не забуває про дітей та пенсіонерів нашої громади. Гуманітарна допомога виділяється безкоштовно пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям. Тому, якщо виникають проблеми, слід звертатись за допомогою, а не замовчувати їх.

Такі зустрічі й надалі організовуватимуть регулярно в межах Золотоніської територіальної громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).