З 24 лютого ПАТ “Черкасиобленерго” перейшло в посилений режим роботи. Однак диспетчерські служби працюють у посиленому режимі – цілодобово, 24/7.

У зв’язку з ситуацією в Україні, на період дії воєнного стану спеціалісти товариства тимчасово припинили виконання всіх планових робіт.

Оперативні бригади та диспетчерські служби працюють в посиленому режимі.

У разі пошкодження ліній електропередач, трансформаторних підстанцій «Черкасиобленерго» нагадує правила поводження задля уникнення ураження електричним струмом:

– не наближайтеся та не торкайтеся обірваних ліній електропередач;

– не намагайтеся самостійно відновити електропостачання;

– у разі виявлення обірваного проводу повітряної лінії електропередачі не підходьте до нього ближче ніж на 8 м. За можливості організуйте охорону території та повідомте диспетчера ПАТ «Черкасиобленерго» або диспетчера району електричних мереж (телефони диспетчерів написані на розподільних щитах, силових шафах, трансформаторних підстанціях), чітко сповістивши при цьому місце пошкодження.

У випадку виявлення пошкодження чи відсутності енергопостачання до будинку ви повинні зателефонувати до кол-центру, який працює цілодобово – 24/7. Для цього варто знати багатоканальні номери телефонів:

(0472) 33-87-87;

(093) 170-40-57;

(050) 434-87-87;

(067) 690-48-48;

0800-501-328.

Лише після сповіщення до кол-центру товариства на місце аварії виїде бригада відокремленого спеціалізованого підрозділу “Золотоніські енергетичні мережі” (колишня назва “Золотоніський РЕМ).

Радимо вам взяти на замітку вказані номери, вчасно інформувати про аварію на лінії і отримувати послугу з енергопостачання відповідно до укладеного з товариством договору.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).