Днями у Золотоноші відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою  поширення гострої респіраторної  хвороби СОVID – 19 на території  м. Золотоноша. Карантинні заходи посилили, а отже:

  1. Не виходити на вулицю без документів, які посвідчують особу (Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карант)
  2. В усіх громадських місцях Ви маєте бути в масці чи респіраторі (Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше. Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдженя коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник, зменшується.)
  3. Пересування вулицею дозволено лише вдвох (Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.)
  4. Дітям до 14 років рекомендовано виходити на вулицю тільки у супроводі батьків чи опікунів. (В постанові №211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу тільки в громадських місцях. Але! Як сказано вище, навіть під’їзд та територія навколо вашого будинку можуть підпадати під визначення громадського місця. Тому рекомендуємо дітям не покидати домівку без супроводу дорослих.)
  5. Забороняється відвідування парків, скверів, дитячих майданчиків (Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється. Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину, або через службову необхідність)
  6. Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома (Вони відносяться до групи підвищеного ризику, відтак – потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають. Люди, що знаходяться на самоізоляції (крім хворих на COVID-19) та про яких немає кому подбати, дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. Ці люди мають дотримуватися масочного режиму. Маски можна безкоштовно замовити за номером телефону 2-33-20. Крім того можна замовити доставку продуктів харчування, ліків, готових обідів 2-25-37, 5-38-52, послуги соціального таксі 0972553308)
  7. Тимчасово, з 21.03.2020 року до скасування обмежувальних заходів зупинити роботу КП «Міський ринок», магазину «Сьогодні Аврора» в м. Золотоноша, вул. Черкаська, 2, всіх кредитних спілок, ломбардів, розташованих в м. Золотоноша ».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).