«Аналізуючи статистику захворюваності на COVID-19 у нашій громаді дійшли висновку, що кожен десятий хворий – віком до 18 років», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

На початку пандемії існувала думка, що діти хворіють на коронавірусну інфекцію у легкій формі. Та, на жаль, вірус мутував. Сьогодні не поодинокі випадки тяжкого перебігу хвороби у дітей з госпіталізаціями. Тому надзвичайно важливо захистити підлітків і зробити щеплення від Ковід.

В Україні діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19 вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень (згідно з наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011), повідомляється на сайті МОЗ.

Для того, щоб щепити від коронавірусної хвороби дитину, необхідно надати довідку форми 063/о (карта профілактичних щеплень), що підтверджує наявність у неї всіх рутинних щеплень згідно з Національним календарем щеплень.

Цю довідку можна отримати в амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем спостереження дитини або ж у педіатра чи сімейного лікаря, з яким укладено декларацію.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).