30 травня службовці управління ЖКГ разом з правоохоронцями Золотоніського відділу поліції забезпечували рух транспорту проблемною ділянкою вулиці Новоселівська у Золотоноші: від Т-подібного перехрестя Шевченка-Новоселівська до роздоріжжя Новоселівська-Обухова. Проблема – стара, як світ: паркування автомобілів власниками магазинчиків, золотонісцями та гостями міста, у найзручніший для себе спосіб.

За словами завідувача сектору з паркування Олександра Городинця, завдяки систематичним рейдам службовці досягли єдиного позитиву: підприємці перестали виставляти загороджувальні фішки біля торговельних закладів. Того дня було виявлено понад 1,5 сотні порушників правил паркування. Усі вони отримали інформаційне попередження від муніципального інспектора.

Працівники інспекції з паркування продовжують інформаційну політику серед золотоніських водіїв, котрі залишають авто в зоні дії дорожніх знаків. Планували притягувати порушників до адміністративної відповідальності вже у перших числах червня, але сталася технічна затримка із створенням сайту загального доступу. Як розповів начальник УЖКГ Олександр Флоренко, Олександр Городинець у своєму арсеналі має лазерний вимірювач відстані. Жоден водій, котрий намагається відстояти свою правоту, залишається обеззброєним від доказу приладу.

Нагадаємо, відповідно до ч.1 ст. 122 КУпАП паркування в зоні дії знаків 3.34 або 3.35 «Стоянка/зупинка заборонена» призведе до штрафу 255 грн. За зупинку чи стоянку, що створює перешкоду дорожньому руху, доведеться сплатити 510 грн. Це передбачено ч.3 ст. 122 КУпАП. Транспортний засіб підлягає евакуації.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).