30 листопада під головуванням заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко відбулася нарада, щодо організації новорічних свят. «Зустріч прийдешнього Нового року особлива тим, що не буде яскравого відкриття ялиночки, гучних міських ранків, новорічної ночі на центральній площі міста,» – повідомила посадовиця. Проте місто має бути прикрашене святково, аби створювати атмосферу казки. «Завдання для тих, хто створюватиме казковий антураж ускладниться ще й тим, що у цьому році не лише центральна площа нашого міста має сяяти, хочеться створити свято і для сіл громади», – пояснила Мар’яна Едуардівна.
Керівниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова повідомила, що прикрашати ялиночки громади розпочнуть із 7 грудня, щоб устигнути до 19 грудня. Адже засяють красуні саме у День Миколая. Для цього працівники підприємства уже замовили оновлені іграшки та гірлянди, Станіслав Щербатюк, начальник міського відділу культури та директор БДЮТ Олександр Омельченко, оновили казкові будиночки і огорожі, що традиційно розмістять навколо ялинки. До того ж, працівники відділу культури все ж вітатимуть діток біля ялиночки, переодягнувшись у новорічних Діда Мороза та Снігуроньку. Вистачить роботи і ТОВ «380В», які вже від завтра розпочнуть огляд об’єктів, що потребуватимуть додаткової ілюмінації у новорічні свята.
У ході обговорення ряду заходів, Мар’яна Ніщенко підкреслила, що необхідно охопити особливою увагою дітей пільгових категорій. А це близько 1000 діток, які мають отримати святкові подарунки. Для них будуть закуплені подарунки за рахунок міського бюджету. Отже, вже зовсім скоро Золотоніську громаду огорне атмосфера свята та надії на те, що у Новому році різні віруси стануть історією, а 2021 рік принесе мир, радість та достаток.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).