На сьогодні Пенсійний фонд України, за допомогою Веб-порталу, надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права громадян. Веб-портал надає можливість громадянам та юридичним особам зручно та оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, отримувати послуги в електронній формі, які раніше вимагали особистого звернення в регіональне управління Фонду.

Завдяки засобам Веб–порталу:

Пенсіонери – мають змогу отримати дані з власної пенсійної справи:

  • вид пенсії, дані про наявний страховий стаж та заробітну плату, з яких обчислюється пенсія;
  • сума призначеної пенсії з урахуванням усіх надбавок, підвищень, грошових допомог, індексацій та інших доплат, тощо;
  • дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, що призначені на певний строк).

Застраховані особи – мають змогу щомісяця бачити дані із системи персоніфікованого обліку:

  •  перелік страхувальників, які подали ці відомості;
  • суму заробітку, з якого сплачені страхові внески;
  • відмітки про сплату страхових внесків;
  • відомості про спеціальний або пільговий стаж.

Маючи на руках такі дані, можна легко контролювати, як роботодавець сплачує за Вас страхові внески. Роботодавці – матимуть змогу отримати виписки з даними про стан розрахунків, контролювати поступлення коштів та звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та виникнення заборгованості.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Для реєстрації на Веб-порталі та отримання детальної інформації необхідно лише один раз зареєструватися на Веб-порталі, а саме:

1. Прийти до управління Пенсійного фонду з паспортом та номером облікової картки платника податків (в Золотоніському районі — за адресою: м. Золотоноша, вул. Черкаська, 6, Золотоніський відділ обслуговування громадян, а також отримати консультацію за тел. 5-25-76). Заповнити заяву. Отримати реєстраційний код.
2. Зайти на portal.pfu.gov.ua. Натиснути «Реєстрація на порталі». Заповнити форму (потрібно мати свою електронну поштову скриньку).
3. Зайти на електронну поштову скриньку. Отримати лист про підтвердження реєстрації.

Людмила Вольська, заступник начальника Золотоніського відділу обслуговування громадян

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).