Муніципальна інспекція управління житлово-комунального господарства у період воєнного стану продовжувала виконувати свою роботу, але деякі завдання, що віднесені до компетенції відділу, були призупинені, зокрема це стосувалося й інспекції з паркування. Нині ж муніципальні інспектори Артем Печериця та Максим Антипович вже продовжили контроль трафіку у місті та фіксують порушення правил дорожнього руху.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Артема Харіна, інспекції з паркування відновили 20 квітня і вже за два дні виписали до двох десятків протоколів. Загальна сума штрафів за порушення склала близько 5 тисяч гривень. Зокрема, складна ситуація по вулиці Садовий проїзд, де в зоні фонтанів правопорушники постійно перекривають рух транспорту й ускладнюють проїзд автомобілям містян та роботі комунальних служб.

Артем Вікторович зауважує, що інспектори активно проводять й інформаційно-просвітницьку діяльність, адже у місті багато нових жителів, зокрема й внутрішньо переміщених осіб, які часом не розуміють особливостей правил паркування або забувають про необхідність їх дотримання. Подібні правопорушення не лише викликають незручності пересування містом, але і можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, що порушення правил паркування, зокрема зупинка чи стоянка, що створює перешкоду дорожньому руху, тягне матеріальне покарання – штраф у розмірі від 340 до 1170 грн.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).