Золотоніський районний військовий комісаріат оголошує про набір кандидатів із юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року на навчання на основі повної загальної середньої освіти до Вищих Військових Навчальних Закладів (далі – ВВНЗ) на посади осіб офіцерського складу та до військових коледжів сержантського (старшинського) складу, для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Військові коледжі сержантського (старшинського) складу приймають на навчання та здійснюють підготовку військових фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Випускникам надається диплом державного зразка про вищу освіту та присвоюється відповідна кваліфікація .

ВВНЗ МО України приймають на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у ЗС України. Випускники ВВНЗ отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Прийом осіб на навчання до ВВНЗ здійснюється на конкурсній основі згідно з правилами прийому на навчання до ВВНЗ. Вступники подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти а також обов’язково проходять такі вступні випробовування: – психологічне обстеження; – оцінка фізичної підготовки ; – медичний огляд військово-лікарською комісією.

Навчання здійснюється за схемою підготовки „курсант” у статусі військовослужбовця протягом усього терміну навчання за державний кошт, термін навчання у ВВНЗ зараховується у загальний стаж військової служби.

Підготовка до вступу починається з лютого місяця, коли кандидати через військкомат проходять районну та обласну військово-лікарську комісії на предмет придатності до проходження військової служби, психологічне тестування, готують документи для оформлення особової справи.

Минулого року до ВВНЗ із міста та району поступили 9 юнаків та дівчат. На даний час випускники наших шкіл навчаються у різних ВВНЗ країни, зокрема у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, Військовому інституті Київського Національного університету
ім. Т.Г. Шевченка, у Львівській національній академії Сухопутних військ, Харківському національному університеті Повітряних сил.

За більш детальною інформацією про умови вступу та навчання у ВВНЗ можна ознайомитись у військкоматі за адресою: м. Золотоноша, вул. Новоселівська 2.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).