13 березня Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Відповідно до цієї постанови встановлено новий вид державної допомоги: допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Зазначену соціальну виплату встановлено  з 1 квітня  2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях. Кожна багатодітна сім’я, отримає на третю та наступних дітей до 6-ти років щомісячну допомогу від держави у розмірі 1700 грн.

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, одному з батьків, з яким постійно проживає дитина, слід особисто звернутися до управління праці та соціального захисту населення і написати заяву.

При собі також потрібно мати:

  • оригінали та копії посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, без яких оформити допомогу буде неможливо;
  • оригінал та копію паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;
  • оригінали та копії свідоцтв про народження всіх дітей;
  • заяву на виплату грошової допомоги на рахунок, відкритий у банківській установі.

Вищезазначеною постановою встановлено, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 р. включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 р.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).