Начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко – про утримання комунальних доріг у Золотоноші:

 – Наразі стан розвитку дорожнього господарства міста свідчить про певні труднощі, зумовлені недостатнім фінансуванням дорожньо-ремонтних робіт порівняно з нормативними потребами, адже загальна протяжність вулиць та провулків складає близько 266 км, мережа комунальних доріг – 152,5 км, а вулиць, обладнаних закритою дощовою каналізацією, – 25 км. Підприємства ПрАТ «Золотоношарембуд» та ПП «КФ «Дорбуд» надавали послуги з ремонту, експлуатації та утримання дорожнього покриття. Станом на 24 квітня 2019 року за рахунок використання коштів місцевого бюджету виконано ремонт дорожнього покриття, проведено поточний дрібний ремонт та здійснювалося зимове утримання доріг на загальну суму 2 524,753 тис. грн.

За технологією «холодного асфальтування» відремонтовано вулиці: Шевченка, Визволення, Благовіщенська, Черкаська, Новоселівська, Заводська, Незалежності, Баха, Полатайло та Монастирська. Поточний ямковий, застосовуючи традиційну технологію гарячого асфальтування, здійснений на Новоселівській, Троїцькій, частині вулиці Шевченка (від Заводської до Садового проїзду). На частині Садового проїзду (від Шевченка до Обухова) було повністю замінено асфальтне покриття та бордюрний камінь.

У подальших планах управління – проведення ямкового ремонту на центральних вулицях міста і тих, де пролягають автобусні маршрути (решта вулиці Шевченка, Благовіщенська, 23 Вересня, Обухова, Черкаська, Незалежності). На більшості магістралей міста з асфальтним покриттям капітальні ремонти не проводились останні 30-40 років, тому приблизно 81% доріг потребують капітального чи поточного середнього ремонтів.

 – У зв’язку з недостатнім фінансуванням дорожньої галузі міста, щорічно відсоток враженості доріг ямковістю збільшується, але темпи ремонтних робіт недостатні навіть для проведення ямкового ремонту по всіх вулицях, де в цьому є потреба. Єдина вулиця, яку маємо змогу відремонтувати в цьому році, – це Тулікова, мешканці якої брали участь у конкурсі «Золотоноша власними руками».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).