Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС. Тож сьогодні, у морозний день 14 грудня, українське суспільство вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС зібралися Золотоніські ліквідатори та жінки загиблих учасників ліквідації аварії. Розпочав промову голова ГО «Союз Чорнобиль» Віктор Харін, подякувавши усім за вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

«Ми разом пройшли нелегкий шлях усвідомлення і переосмислення того колосального комплексу проблем, який пов’язаний з використанням небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – шана людям, які закрили собою світ від атомного лиха», – наголосила Наталія Сьомак, секретар міської ради.

Посадовці Золотоноші та учасники Золотоніської міської організації «Союз Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Хвилиною мовчання вшанували померлих ліквідаторів та захисників України.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах техногенної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить цінувати мир і спокій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).