Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З часом вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

Сьогодні міський голова Віталій Войцехівський разом керівниками району та ліквідаторами аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника в Меморіальному парку міста Золотоноша.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих ліквідаторів Чорнобильської аварії та розділяємо біль втрати з тими, до кого в сім’ї прийшла чорнобильська біда. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).