Золотоноша затвердила за собою статус фестивального міста. Щороку восени золотонісці проводять всеукраїнський Фестиваль чорнобривців та Фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!». Пише Золотоноша.cіті

Цьогоріч карантинні обмеження змусили організаторів відмовитися від масових святкувань і численних конкурсів в рамках Фестивалю чорнобривців. Але з’явилася ідея провести Фестиваль патріотичної пісні в режимі онлайн.

– Дуже важко на душі від того, що цього року не змогли провести гумористичну «Лігу сміху», не допомогли вирученими з неї коштами комусь із тяжкохворих золотонісців, відмінили Фестиваль чорнобривців, – розповіла заступник міського голови Мар’яна Ніщенко. – Тому народився задум: конкурс патріотичної пісні провести онлайн. Це єдиний всеукраїнський фестиваль, де не треба сплачувати внески. Учасник, у разі перемоги, отримує грошову винагороду.

За словами Мар’яни Едуардівни, працівники відділу культури створили сторінку у Фейсбуці, де можна заповнити онлайн-заявку і до неї прив’язати 2 відеоролики у власному виконанні. Обов’язкова умова – пісні українською мовою. Патріотичне спрямування твору додає конкурсантам балів. На сторінці фестивалю опубліковане положення про конкурс.

Учасниками можуть бути виконавці від 6 до 18 років, які змагатимуться у двох вікових категоріях – 6-12 і 13-18 років. Конкурсанти – солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі. У кожній категорії визначаються 3 призові місця. На жаль, овації та шквальні оплески залишаться поза монітором.

Тому, саме за лайками-вподобайками і коментарями онлайн-глядачів журі визначатиме, кого публіка сприймає найкраще, ті й стануть володарями призів глядацьких симпатій.

– Фестиваль патріотичної пісні проводитимемо вшосте, – додає посадовиця. – З досвіду знаємо, що є конкурсанти-початківці, а є ті, хто на крок-другий у майстерності виконання їх випереджають. Для таких ми передбачили гран-прі фестивалю. Якщо бодай один член журі засумнівається у «живій» подачі пісні, то конкурсант змушений буде співати додатково через скайп-зв’язок чи вайбер.Переможці отримають статуетку, грошову винагороду та грамоту. Спонсори – меценати різних рівнів, підприємці, Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський.Члени журі – народні і заслужені артисти України: Анатолій Гнатюк, Ніна Мирвода, Геннадій Синьоок, Юрій Васильківський та Астрая.Фестиваль стартував 10 листопада, завершиться – 2 грудня. До 5 грудня – визначення переможців, наступного дня – оголошення підсумків. До 10 грудня переможцям доставлять їх заслужені нагороди.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).