Сьогодні у місто завітали партнери зі США – Пол та Лінда Вікланди з донькою Крісті. Вони – засновники Фундації Шеферд – благодійна організація, діяльність якої спрямована на соціальну підтримку знедолених.

Десять років поспіль під їх керівництвом у освітніх закладах міста відбуваються мовні, спортивні та музичні табори, педагоги із Золотоноші проходять семінари у Сполучених Штатах, за підтримки родини Вікланд у Золотоноші функціонує табір “Максимум”, розважально-спортивний комплекс сімейного типу. Особливістю табору є те, що це – перший в Україні стаціонарний табір з парком пригод для людей з особливими потребами. Американські партнери прагнуть розвивати двосторонні зв’язки у галузі інклюзивної освіти. Саме тому відвідали територіальний соціальний центр, де окреслили спільний план дій для роботи із особливими дітьми.  Людмила Неліна, директор центру, провела іноземцям оглядову екскурсію. Справила враження на гостей гончарна майстерня, оновлення харчоблоку, ремонт запланованих кімнат денного стаціонару для людей похилого віку та домашня атмосфера, у якій працюють із вихованцями центру.

Віталій Войцехівський, міський голова, запросив Пола та Лінду відвідати центр первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторію № 2. Тут сьогодні триває активна фаза ремонтних робіт. Однак перші результати тішать відвідувачів та персонал.

Потому присутні перейшли до обговорення важливих освітніх пріорітетів. Визначилися із кроками реалізації спільних проектів, де будуть задіяні міська рада, табір “Максимум”, відділ освіти, територіальний центр та іноземні партнери. Перші плоди спільної діяльності можна буде побачити вже у серпні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).