24 лютого у наш дім прийшла війна. Наш східний сусід не жаліючи ні сил,  ні засобів зносить під фундамент наші міста, села, селища. Бомбить лікарні, станції, школи. Ігноруючи статті Міжнародного права, вбиває мирне населення України. Гинуть діти, жінки, чоловіки, дідусі, бабусі. Зруйновані пам’ятки архітектури, музеї, садиби. Через знищені дорожньо-транспортні шляхи міста відірвані від доставки гуманітарної допомоги та продуктів.

Кілька разів на день, кожен із нас чує сигнали повітряної тривоги. Згадуємо інструкції та ховаємося в укриття, тримаючи за руки рідних та близьких. Беремо найнеобхідніші речі та молимось, щоб Бог благословив і відвернув від нас загрозу смерті. Постійна тривога та стрес переслідують кожного українця вже 10 днів. Але ми не здаємось!

Військовослужбовці військової частини з перших днів війни, як і весь український народ, стали на захист нашої держави. Об’єднавши наші зусилля, копаємо окопи, знищуємо техніку ворога і робимо укріплення для надійної оборони. Виконуючи свій військовий обов’язок та Присяги, всі як один згуртовано виконуємо свою роботу – вибиваємо ворога із нашої суверенної та незалежної України.

За 8 років ООС і АТО більшість військовослужбовців частини мають бойовий досвід. Завдяки високому професіоналізму воїнів, силі духу, незламному бойовому настрою військовослужбовцям вдається стримувати атаки ворога з повітря.

Вмілі та злагоджені дії бойових обслуг дали належний результат: 20 повітряних цілей країни агресора було знищенно. Згодьтесь, що це не аби які втрати для окупанта та не аби який шанс для здійснення оборонних та контрнаступальних дій для військових частини Збройних Сил України.

Один із підрозілів полку виконує бойове завдання у зоні ООС. Головним завдання дивізіону є прикриття важливих держаних об’єктів від ураження силами та засобами противника і не  дати шансів просунутись у глибину до інших об’єктів, що мають значення для країни.

Ми знаємо свою роботу. Ми вміло виконуємо свої обов’язки з протиповітряної оборони нашої рідної України та залишаємося відданими Військовій присязі. А з кожним знищеним літальним апаратом впевненість у свої силах та майстерність тільки зростає.

Вірте у ЗСУ! Молимося всі за наших хлопців!

Слава Україні!

Все буде Україна!

Старший лейтенант Ольга Кошеленко, прес-офіцерка військової частини

 

 

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).