Відкритий лист депутатів Золотоніської міської ради

Шановний Петре Олексійовичу!

19 липня о 07-00 год. рейдери намагалися захопити ТОВ ПІІ “Еконія” в м. Золотоноша. Група невідомих осіб увірвалася на прохідну підприємства і, маючи при собі фіктивні документи, отримані за допомогою вчинення незаконних дій державного реєстратора, заявила права на підприємство.

На території міста компанія активно працює з 2008 року. ТОВ ПІІ “Еконія” – виробник дитячої питної води №1 в Україні. Їх бренди “Малятко”, “Аквуля”, “Чистий ключ”, “Чайкава”, “Йодо” відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Підприємство експортує свою продукцію до багатьох країн світу. Власниками залучені значні інвестиції в найсучасніше обладнання по виробництву питної води. Чимало мешканців міста забезпечені постійною роботою з достойною оплатою праці та соціальним пакетом.

Цей випадок з незаконними діями державних реєстраторів непоодинокий. Так Черкаська Облспоживспілка, незаконно отримавши витяг з державного реєстру нерухомого майна, в якому привласнила майно збудоване підприємцями міста у м. Золотоноша, намагається вже більше року повернути за собою право організації ринку на території міста. На сьогодні міністерством юстиції скасовано незаконну реєстрацію майна, але Черкаська Облспоживспілка і подалі оскаржує дії юристів та підприємців.

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, оперативного реагування їх силового захоплення, просимо терміново вивчити описані факти та допомогти у вирішенні ситуації, яка склалася.

З повагою, депутати міської ради:

Сьомак Н.О.
Штанько А.А.
Душка В.М.
Брус С.М.
Боченкова В.В.
Міхновська О.Ф,
Федорець В.В.
Остроглазова В.В.
Міхновський П.І.
Зеленська Н.І.
Войцехівський В.О.
Флоренко О.А.
Неліна Л.Т.
Кузнєцов С.В.
Іваненко А.М.
Орленко Т.М.
Восколович В.В.
Коваленко С.О.
Нелін І.І.
Норенко В.Д.
Пузєєв О.О.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).