З 01 червня по 14 червня на базі закладів освіти Золотоніської ТГ працювало 11 пришкільних таборів у яких оздоровилось 544 учні. На оздоровлення дітей з місцевого бюджету було виділено 511000 грн.

Під постійним контролем керівників закладів освіти, директорів таборів з денним перебуванням було питання безпеки та харчування дітей.

Педагогами шкіл проводилися благодійні акції, ігри, конкурси, вікторини, інсценізації, бесіди, свята, екскурсії в природу, до краєзнавчого музею, школи мистецтв, на виробництво.

Творчо підійшли до організації заходів працівники Золотоніського будинку дитячої та юнацької творчості. Тренерами Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи, на базі закладів освіти, проводились спартакіади та змагання. Відвідати заняття гуртків БДЮТ мали можливість діти із сільських шкіл громади.

Кожна дитина у пришкільному таборі відпочинку знайшла собі справу до душі, відчула себе сильною, творчою особистістю. Справжнім святом творчості стало закриття відпочинкової зміни у всіх закладах освіти.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).