24 травня відбувся круглий стіл щодо функціонування Нацлотерей у місті. Участь у засіданні взяли громадськість, міська влада, поліція, прокуратура, ДСНС, один орендар та чотири власника приміщень, де базуються лотереї. Напередодні усі власники Нацлотерей отримали приписи за порущення правил розміщення реклами та повторне  повідомлення про небхідність погоджувати режим роботи. Ведуться перемовини з власниками та орендарями про розірвання договорів оренди.

За словами Ярошенко Наталі, власниці одного з приміщень, договір з орендарями буде розірвано вже першого червня. Копил Тетяна, власниця приміщення Нацлотереї, де відбулася пожежа, не розриватиме договір з орендарями, допоки вони не компесують їй частину збитків. Володимир Давиденко, власник двох орендованих під лотерею приміщень, уже запропонував розірвати договори за згодою сторін, однак орендарі відмовилися. Готуються документи про пининення оренди односторонньому порядку. Власниця  орендованого приміщення по вулиці Шевченка, 153 зустрінеться з з місцевою владою завтра, аби надати їм інформацію, щодо розірвання договорів про оренду. Власник приміщення, що на вулиці Черкаська, 9, на засідання не з’явився та на зв’язок не вийшов.

Представниця “Космолото” м. Київ, що брала участь у зібранні, стверджує, що організація функціонує у межах чинного законодавства.

Відзавтра такі заклади повторно перевірятимуть ДСНС, поліція, прокуратура, податкова та підрозділи міськвиконкому. А підписи, що зібрали золотонісці, надішлють адресатам.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).