Сьогодні, 16 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради під керуванням першого заступника міського голови Олега Масла.

На розгляд виконкому винесено 4 питання, що стосуються Програми економічного та соціального розвитку громади і внесення змін до бюджету на 2023 рік.

Передусім Вікторія Остроглазова, начальник відділу прогнозування та розвитку громади, доповіла про загальне функціонування Програми економічного та соціального розвитку громади на 2023 рік. Також доповідачка розповіла про нові перспективи росту та ймовірності відновлення  економіки громади на період довоєнного часу.

У відповідності до порядку денного виконавчого комітету було розглянуто питання “Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік”, детальну та змістовну інформацію по якому надала начальник фінансового управління Олена Коваленко. Далі керівник проінформувала присутніх стосовно питання погодження внесення змін до рішення  міської ради від 22.12.2021 №16-22/VIII «Про бюджет Золотоніської міської громади на 2022 рік» зі змінами. Врахувавши усі підпункти бюджету 2022 року, міська рада планує розміщувати кошти на депозит, купувати військові облігації та загалом підтримувати усі напрямки розвитку громади. Дані пункти прописуються у рішеннях.

У процесі роботи також було розглянуто інші питання, пов’язані з функціонуванням та розвитком громади, які доповіла Вікторія Левченко, начальник відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи.

Заслухавши доповідачів, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).