7 серпня у кабінеті міського голови відбулося розширене засідання координаційної ради служби у справах дітей, молоді та спорту при виконавчому комітеті міської ради.  В роботі координаційної ради  взяли участь керівники служб, відділів, управлінь міської ради, установ, організацій міста, опікуни/піклувальники, багатодітні родини, працівники поліції та ДСНС.

На засіданні розглянули та обговорили питання: про роботу служби у справах дітей  з питань соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Проаналізували діяльність закладів дозвілля та масового перебування дітей, молоді в них. Докладно зупинилася на здійсненні соціального супроводу сімей та осіб у СЖО спеціалістами та фахівцями МЦСССДМ,  стан призначення соціальної допомоги сім’ям з дітьми, виплати державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування над якими встановлено опіку/піклування. Наголоси на роботі з дітьми та їх батьками щодо попередження негативних проявів у дитячому середовищі, про факти торгівлі людьми, насильство в сім’ї, «Стоп булінг в школі», хід літнього оздоровлення та відпочинку дітей, про дотримання права на життя та здоровۥя дитини працівниками Центру надання первинної медико-санітарної допомоги, виконання індивідуальних програм реабілітації дітей з особливими потребами.

Після розгляду означених питань відбувався діалог між батьками та керівництвом міста. Усі питання, які цікавили присутніх, знайшли відповіді.

Наостанок, міський голова Віталій Войцехівський подякував присутнім батькам та опікунам за  небайдужість та людяність. “Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою. Вам, присутні тут батьки, це вдається як нікому”, зауважив міський голова.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).