Сьогодні у Золотоноші відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції COVID-19) на території міста Золотоноша, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення  санітарного  та епідемічного  благополуччя  населення»,    ввести обмежувальні заходи на території міста Золотоноша з 00год.00хв. 12.03.2020 до 03.04.2020 року, а саме:

1.

– призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Золотоноша встановивши карантин;

– обмежити проведення спортивних заходів на території міста Золотоноша;

– призупинити роботу кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, тощо;

– призупинити роботу розважальних закладів;

– забезпечити обмеження проведення масових заходів на території міста (більше 60 осіб), до участі в заходах допускати лише осіб, які пройшли термометрію;

– забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Золотоноша з ознаками інфекційного захворювання.

– організувати посилений дезінфекційний режим в лікувально-                                  профілактичних, оздоровчих закладах, інших соціальних закладах, на підприємствах, незалежно від форм власності, вокзалах, у громадському транспорті, підприємствах торгівлі, громадського харчування, місцях масового перебування людей.

 – рекомендувати роботодавцям дозволити працювати дистанційно батькам, які мають дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 1. На період очікуваної епідемії корона вірусу рекомендувати КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» надати перелік засобів індивідуального захисту медичного персоналу для виділення коштів на його придбання.

Відповідальні : Антонова В.О.

Термін : 12.03.2020

 1. Віддлу освіти Золотоніської міської ради:

– забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– внести корективи до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти (мистецькі, спортивні школи, тощо);

– організувати навчання з використанням можливостей дистанційної                    освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

– забезпечити вхідний санітарний контроль у приміщеннях дитячих, спортивних, соціальних, культурних та спеціалізованих закладів, тощо.

        Відповідальні: Строкань О.М.

        Термін: з 12.03.2020

 1. Керівникам навчальних закладів   освіти  розташованих  на території міста Золотоноша з метою обмеження контакту серед груп учнів, студентів:

 – забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– внести корективи в навчальні плани занять з використанням  можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

– посилити дезінфекційний режим (проведенням вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в учбових кімнатах, лекційних аудиторіях, місцях спільного користування, гуртожитках);

– не допускати до відвідування закладу учнів, студентів з ознаками   інфекційного захворювання;

 – передбачити в гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ;

– заборонити проведення масових заходів в приміщеннях гуртожитків  навчальних закладів;

– вжити заходів в разі виявлення учня, студента з ознаками респіраторного інфекційного захворювання для його ізоляції від здорових осіб та негайного повідомлення про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я.

Відповідальні: Строкань О.М. – координація, керівники навчальних закладів                        освіти міста.

Термін: з 12.03.2020

 1. Начальнику Золотоніського РУГУ Держпродспоживслужби в Золотоніському районінаправити протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотоніської до навчальних закладів освіти м. Золотоноша та забезпечити контроль його виконання.

Відповідальний: Карпенко В.В.

Термін: з 12.03.2020

 1. Структурним підрозділам виконавчого комітету Золотоніської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території міста Золотоноша:

– забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– скасувати, до особливого розпорядження, проведення особистих прийом   громадян в усіх органах місцевого самоврядування;

– посилити дезінфекційні заходи в місцях проведення масових заходів (до   60 осіб), підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;

– в адміністративних будівлях, приміщеннях Золотоніської міської ради, торговельних закладах та закладах харчування, приміщеннях прийому громадян,  тощо забезпечити вхідний санітарний контроль.

Відповідальні: Керівники структурних підрозділів Золотоніської міської ради, керівники підприємств.

Термін: негайно-до покращення епідемічної ситуації

 1. Відділу внутрішньої політики Золотоніської міськради,  Золотоніському РУГУ Держпродспоживслужби в Золотоніському районі:

– підготувати звернення до голів релігійних установ міста Золотоноша щодо припинення проведення масових богослужінь та попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста і встановлення вхідного санітарного контролю;

– підготувати звернення до керівників будинків культури, кінотеатрів, музеїв, тощо щодо припинення культурно-масових заходів у зв’язку з попередженням розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста до 03.04.2020

Відповідальні: Дикий В.М., Карпенко В.В.

Термін: з 12.03.2020

 1. Управлінню економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради, підготувати звернення до керівників торговельних мереж, торгівельно-розважальних закладів щодо:

– забезпечення виконання п.1 цього протоколу;

– недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;

– у разі виявлення хворого, з ознаками респіраторного захворювання, вжиття заходів для його ізоляції від здорових осіб та негайного повідомлення про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я;

– забезпечення проведення обробки антисептичними засобами приміщення,  торговельних закладів , закладів харчування, тощо;

 – встановлення вхідного санітарного контролю;

– проведення роз’яснювальної роботи серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid-19;

– посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з   використанням дезінфікуючих засобів в торговельних закладах та закладах харчування, тощо).

Відповідальні: Остроглазова В.В., керівники підприємств, установ та організацій м.Золотоноша

Термін: з 12.03.2020

 1. Центру соціальної допомоги виконавчого комітету Золотоніської міської ради забезпечити контроль за людьми похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо на дому.

Відповідальні: Неліна Л.Т.

Термін: невідкладно – до покращення епідемічної ситуації

 1. ПАТ «АТП-17112» :

– забезпечити виконання п. 1 цьго протоколу;

– забезпечити проведення внутрішньої обробки антисептичними засобами громадського транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів, на кінцевих зупинках.

Відповідальні: Малишко П.П.

Термін: з 12.03.2020

 1. Начальнику Золотоніського міського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області забезпечити громадській порядок та виконання обмежувальних заходів на території міста Золотоноша.

Відповідальні: Охріменко О.В.

Термін: невідкладно-до покращення епідемічної ситуації

 1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотоніської міської ради, рішення прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території м.Золотоноша.
 2. Контроль за виконанням протокольних доручень покласти на першого заступника голови Золотоніської міської ради Масла О.М.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).