Сьогодні, 16 травня, під головуванням заступника міського голови Олександра Флоренка відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто фінансові питання.

Члени виконавчого комітету затвердили звіт в.о. начальника фінансового управління Ярослава Гусака про виконання бюджету Золотоніської міської територіальної громади за І квартал 2024 року. Також він доповів присутнім про внесені зміни до бюджету.

Решта прийнятих рішень стосувалися соціального захисту, фінансової та житлової політики, комунального господарства та організаційних питань діяльності виконкому. Окрім того, розглянули низку питань служби у справах дітей. З усіма прийнятими рішеннями в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

Опісля засідання, з нагоди Дня вишиванки, присутні члени виконкому та працівники міської ради приєдналися до спільного фото у вишитих вбраннях, демонструючи світу українську єдність і незламність, любов до рідної України. Адже сьогодні, як ніколи, важливо пам’ятати про наші корені і триматися разом. Нехай наша вишиванка буде символом миру, єдності і непереможності.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).