22 вересня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 34 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 32 питання та одне – з голосу, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять золотонісців, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Під час сесії депутати одноголосно підтримали рішення посмертно присвоїти звання «Почесний громадянин Золотоніської міської територіальної громади» Івану Трохимовичу Хвостику. За вагомий внесок у створення матеріальної бази Золотоніської школи мистецтв, естетичне виховання дітей і молоді, збереження національних традицій та духовності, досягнення визначних успіхів у роботі, високу майстерність у професійній діяльності та з нагоди 447-ої річниці Дня заснування міста Золотоноша, почесну грамоту та посвідчення вручено сину Олександру.

Також депутатський корпус затвердив символіку Кропивни, Кропивнянського та Крупського старостинських округів. Крім того, присутні внесли до “Програми повного та часткового забезпечення службовим та іншим житлом спеціалістів дефіцитних професій  у Золотоніській громаді на 2022-2025 роки”, “Програми відшкодування різниці в тарифах до КП «Міський водоканал» для споживачів на 2022-2023 роки” та “Програми економічного та соціального розвитку Золотоніської громади на 2023 рік”.

Традиційно під час сесії були розглянуті фінансові питання, зокрема, внесення змін до бюджету громади. Опісля розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Переглянути відеозапис засідання 34-ї сесії Золотоніської міської ради депутатів VIII скликання

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).