25 квітня під головуванням першого заступника міського голови Олега Масла відбулося чергове засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо підсумків роботи УЖКГ та підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Зокрема, члени виконавчого комітету заслухали та затвердили звіт начальника УЖКГ Артема Харіна про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2022-2023 років та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Як було проінформовано, протягом звітного періоду промислові підприємства громади цілковито забезпечували виконання повного обсягу робіт по благоустрою території громади, а саме: проводили роботи з утримання вулично-дорожньої мережі, тротуарів, площ , скверів та інженерних комунікацій, займались вивезенням твердих побутових відходів, згідно укладених договорів, обслуговували вуличне освітлення.

Начальник відділу освіти Ольга Строкань доповіла присутнім про стан підготовки закладів освіти до нового 2023-2024 навчального року. Заслухавши та обговоривши інформацію, виконком міської ради відмітив, що відділом освіти, керівниками освітніх закладів вживаються усі необхідні заходи щодо своєчасної і якісної підготовки закладів освіти до навчального року, особливо в період воєнного стану.

Доповідачі висловили слова подяки за співпрацю та розуміння всім організаціям, членам виконавчого комітету, депутатам міської ради та керівництву міста.

Питання внесення змін до бюджету представила Олена Коваленко, начальник фінансового управління.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).