Сьогодні, 20 березня, під головуванням першого заступника міського голови Олега Масла відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо здійснених заходів та стану роботи структурних підрозділів.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Ніни Засенко про стан утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейних формах виховання. Виконком відмітив, що діяльність служби з даного питання здійснюється належним чином. Працівниками служби у справах дітей постійно проводиться робота, спрямована на захист прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник управління житлово-комунального господарства Артем Харін прозвітував про здійснення заходів щодо благоустрою населених пунктів Золотоніської громади. Оскільки дорожнє господарство є одним з ключових елементів транспортної інфраструктури, Артем Вікторович наголосив, що відповідно до проведених тендерних процедур підприємствами надавалися послуги з ремонту, експлуатації та утримання дорожнього покриття. Також за звітний період проводились заходи санітарного утримання вулиць, озеленення зелених зон міста, забезпечення надійної роботи мереж зовнішнього освітлення та безперебійного надання послуг з водопостачання та водовідведення.

«Кадрова робота в міській раді проводиться відкрито і спрямовується на всебічне вивчення та врахування можливостей працівників, найбільш повне застосування їх здібностей, розвиток ініціативності, створення атмосфери заінтересованості у професійному зростанні», – зазначила Вікторія Левченко, начальник відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи, про стан роботи з кадрами у виконавчому комітеті Золотоніської міської ради у 2022 році.

Про погодження внесення змін до рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради 22.12.2022 № 25-61/VIII «Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік» доповіла Олена Коваленко, начальник фінансового управління.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які згідно з регламентом будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).