28 квітня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 29 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 66 питань (3 питання з голосу), які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять золотонісців, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Пріоритетним для присутніх стало питання про припинення постійного користування земельною ділянкою юридичним особам (церкви). Детально обговоривши оголошене питання, рішення було прийняте. У процесі роботи депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку, Комплексної програми функціонування та розвитку ЦЗ, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, Програми «Турбота», Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» та Програми «Екстрена медична допомога», одноголосно підтримавши пропозицію керівника медзакладу використати зекономлені за поточний період кошти на закупівлю меблів для золотоніської підстанції.

Питання про затвердження Положення про старосту Золотоніської міської ради було знято з розгляду сесії та повернуто на доопрацювання.

Згідно з планом розвитку КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» на 2023-2025 роки, як зазначив голова комісії з економічних питань, у Золотоноші функціонуватиме кластерна лікарня, у Драбові лікарня з комунальним напрямом, а у Чорнобаї – загального типу.

Депутатський корпус ознайомився та затвердив звіти про виконання бюджету Золотоніської ТГ за І квартал 2023 року, про діяльність управління праці та соціального захисту населення і про діяльність центру надання соціальних послуг. Присутні висловили щирі слова подяки керівникам зазначених установ за те, що у такий складний час продовжують працювати в установленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах воєнного стану громадяни отримували необхідні соціальні послуги. Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).