15 березня в місті Золотоноша Черкаської області відбулось урочисте відкриття місцевого відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції”.

Під гучні оплески та спалахи фотокамер координатори проекту Роман Бочкала й Богдан Хмельницький особисто вручили новопризначеному голові осередку Олександру Теницькому сертифікат про приєднання до організації.

До участі в заході також були запрошені представники підрозділів “СтопКору” з таких регіонів України як Житомирщина, Рівненщина, Сумщина та Київщина.

Зазначимо, що головна мета регіональних активістів, які приєднуються до дружньої команди ГО “Стоп корупції”, полягає в боротьбі з корупцією на місцях, викритті схем та неправомірних дій чиновників, покращенні умов життя мешканців та об’єднаній діяльності небайдужих громадян.

Команда “Стоп корупції” зі свого боку готова навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

Саме тому у цей же день відбувся тренінг, спрямований на навчання офіційних спостерігачів та членів виборчих комісій на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Лектором просвітницького заходу виступив політичний експерт Артем Дорофеєв. Він розповів стопкорівцям про різницю між місцевими та парламентськими виборами, принципи роботи ЦВК, види порушень виборчого законодавства та ймовірні фальсифікації на майбутніх виборах.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).