29 листопада відбулася 25 сесія депутатів міської ради VIII скликання.

На початку засідання традиційно вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв України. На розгляд сесії було винесено 35 питань.

Найболючішим та тим, яке викликало жваве обговорення, стало питання про місцеві податки і збори. Отже, депутати вирішили знизити податок на 2023 рік і внесли зміни у рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Золотоніської міської територіальної громади». До того ж у міській раді працює комісія із надання матеріальної допомоги окремим малозабезпеченим категоріям населення для компенсування сплати податку.

Також депутати підтримали внесення змін до програми «Турбота», до програми забезпечення правопорядку, затвердили програму «Обдаровані діти» на 2022-2027 роки та внесли зміни до бюджету громади. За ініціативи депутатів міської ради були придбані генератори для відділу освіти, який буде забезпечувати стабільну роботу та для старостинських округів, де планують також розгорнути сільські пункти Незламності.

– Пропоную закцентувати увагу на сталому зв’язку мешканців, – зазначив народний депутат Віталій Войцехівський, – і надати допомогу інтернет – провайдерам громади, щоб цілодобово функціонував генератор для того, щоб основна частина міста була зі зв’язком у період блекауту.

Окрім вищевказаних питань, також розглядали інші проекти рішень, які пов’язані з функціонуванням та розвитком громади.

Загалом усі рішення були озвучені та ухвалені.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).