24 листопада відбулась 37 сесія міської ради VІІІ скликання. Переліком питань – внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2023 рік, вирішення питань земельних відносин, господарська діяльність та інші.

Сесію відвідали очільники структурних підрозділів, старости, журналісти, представники ТрО і жителі громади. Також був присутній народний депутат України Віталій Войцехівський.

Порядок денний містив 56 питань, включно із пунктом “Різне”, у процесі додалось ще одне. Під час засідання депутатка Валентина Боченкова запропонувала внести до обговорення звернення щодо заборони народним депутатам України партії ОПЗЖ займати посади голови, секретаря, заступника у Верховній Раді, входити до складу тимчасових комісій, депутатських груп. Місцеві обранці одноголосно підтримали обговорення цього питання.

У цілому ж за результатами сесії виділено майже 2.5 млн. грн. на потреби ЗСУ, а також на інші видатки, пов’язані з утриманням громади, задоволення потреб освіти та надання соціальних послуг.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).